Promees

Munka- és tűzvédelmi (HS) koordinátor

A PRO-MEES csapata több mint tíz éves EHS szervezettámogató tapasztalattal, azzal a céllal jött létre,
hogy Magyarországon egyedülálló eszközökkel, munkamódszerrel és szakmai megközelítéssel új utakat és innovatív megoldásokat nyújtson, egyben biztosítva a széles körű professzionális bázist partnerei részére.

Dinamikusan fejlődő szakmai csapatunkba keresünk:

munka- és tűzvédelmi (HS) koordinátort.

Leendő munkatársunk feladata lesz a megbízónk telephelyén a munka- és tűzvédelmi feladatok irányítása, valamint a jelentkező szakmai feladatok végrehajtása, melyhez a szükséges, speciális szakmai háttértámogatást biztosítjuk.

Az általános munka- és tűzvédelmi feladatokon túl, leendő munkatársunktól elvárjuk:

  • A munka- és tűzvédelmi szempontok képviselete és érvényesítése a telephelyen
  • A telephely HS folyamatainak meghatározása, fejlesztése és bevezetése
  • Aktív, támogató jelenlét a szervezet különböző szintjein, HS fókuszú rendszer szemlélet képviselete
  • Változások folyamatos monitorozása, ebből származó kötelezettségek meghatározása, végrehajtása

Örömmel fogadjuk jelentkezésedet, ha rendelkezel:

  • felsőfokú munkavédelmi végzettséggel (MSc, BSc)
  • tűzvédelmi előadói, vagy ezt meghaladó végzettséggel
  • minimum 5 év ipari területen szerzett szakmai tapasztalattal
  • számítógépes felhasználói ismerettel

Előnyt jelet:

  • emelőgép ügyintézői képzettség
  • angol nyelvtudás

A leendő munkahelyről:

Dunakeszi székhelyű, több mint 800 főt foglalkoztató, stabil és hosszú távú jövőképpel rendelkező, nemzetközi hátterű nagyvállalat, mely a fejlesztéseknek és a folyamatos beruházásoknak köszönhetően, az elmúlt 25 évben, a piac egyik meghatározó szereplőjévé vált.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil nemzetközi háttér

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet az alábbi pozíció, önéletrajzodat várjuk az info@promees.hu email címre.